Home

Zapytaj o wolne terminy Zapisz się już dzisiaj

Odzyskaj piękny uśmiech – leczenie bez bólu

Śląskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej ASTRA DENT w Katowicach jest wyjątkowym miejscem, gdzie dzięki pracy profesjonalistów wspartej wiedzą i doświadczeniem specjalistów chirurgii szczękowo-twarzowej i ortodoncji zajmujemy się kompleksowym leczeniem stomatologicznym. Stosując nowoczesne techniki leczenia, korzystając z zaawansowanego technicznie sprzętu, pracując pod mikroskopem jesteśmy w stanie pomóc wielu Pacjentom.

Astra Dent Katowice

W sposób szczególny jesteśmy związani z pomocą w zakresie implantologii stomatologicznej, chirurgii stomatologicznej, chirurgii szczękowo-twarzowej przez pracę właściciela i zarazem specjalisty chirurgii szczękowo-twarzowej Tomasza Bigasa w Astra Dent. Zarówno specjalizacja, zdobyte międzynarodowe doświadczenie, jak i dbałość o komfort pacjenta podczas zabiegów pozwoliły nam osiągnąć niezwykle satysfakcjonujące wyniki leczenia.

Czym się zajmujemy w Astra Dent

Swoje usługi kierujemy do pacjentów chcących uzyskać piękny uśmiech. zawansowana diagnostyka, praca zgranego zespołu specjalistów i stomatologów, komfortowe leczenie dostosowane do potrzeb osób z różnymi potrzebami stomatologicznymi to podstawy naszego działania. Nowoczesne leczenie przez stomatologów, którzy nie tylko leczą, ale też zajmują się szkoleniami kolegów stomatologów w całej Polsce jest tylko dodatkową wartością.


Implanty


Estetyka


Protetyka


Chirurgia


Wybielanie


Profilaktyka


Ortodoncja


Endodoncja

Zadzwoń 600 600 615
kontakt@astra-dent.pl 
Pon – Pt 12:00 – 18:00
Dentysta Katowice – Astra Dent
Al. Roździeńskiego 88a
40-203 Katowice
Osiedle Gwiazdy – Pawilon usługowy

Opinie klientów

Book Your
Appointment
Online

The No. 1 South London tram goes right past our door. Get off at Stop 11. Any tram down St Patrick Road—jump off at Oak Street, Stop 11 and take a 6-minute walk.

Umów się na wizytę

Zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną. Nasz wykwalifikowany personel zaproponuje wolny termin oraz skieruje do naszego specjalisty.

Jak przebiega leczenie ?

Jak przebiega leczenie ?

KONSULTACJA

Lekarz poznaje problem, z którym Pacjent się do nas zgłasza. Wykonuje badanie kliniczne i zleca odpowiednie badania dodatkowe.

PLAN LECZENIA

Na podstawie zebranych informacji lekarz wspólnie z pacjentem omawiają warianty terapii oraz ustalają plan leczenia.

LECZENIE

Z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu: mikroskopu stomatologicznego, kamer przechodzimy do działania.

PROFILAKTYKA

Przekazujemy informacje w jaki sposób najlepiej zadbać o zdrowie jamy ustnej by długo cieszyć się pięknym uśmiechem.

Dojazd

Dentysta Katowice – Astra Dent
Al. Roździeńskiego 88a Katowice 40-203
Osiedle Gwiazdy – Pawilon usługowy

Dojazd komunikacją

opis dojazdu jakimi autobusami, tramwajami itp opis dojazdu jakimi autobusami, tramwajami itp opis dojazdu jakimi autobusami, tramwajami itp opis dojazdu jakimi autobusami, tramwajami itp

Parking

jak dojechać samochodem gdzie najlepiej zaparkować czy jest za darmo parking jak dojechać samochodem gdzie najlepiej zaparkować czy jest za darmo parking

Ostatnie wpisy na blogu

Implanty Katowice
Czytaj więcej
Chirurgia szczękowa
Czytaj więcej
Protetyka
Czytaj więcej

10 punktów dlaczego warto nas wybrać

1. Zespół profesjonalistów.

Pacjenci Astra Dent wygrywają na tym, że zespół profesjonalistów jest wsparty wiedzą i doświadczeniem lekarzy specjalistów z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej i ortodoncji. Ma to szczególne znaczenie przy wykonywaniu zabiegów implantologicznych, zabiegów z obszaru chirurgii szczękowo-twarzowej i chirurgii stomatologicznej oraz ortodoncji.

Zapewniamy Pacjentom opiekę zespołu lekarzy w procesie leczenia. Zespołu o ogromnym doświadczeniu, który ciągle się kształci i podnosi swoje kwalifikacje na konferencjach i szkoleniach w Polsce i na świecie. Śledzimy najnowsze trendy w stomatologii i wdrażamy je w Astra Dent. Naszą wiedzą i doświadczeniem dzielimy się prowadząc szkolenia implantologiczne, chirurgiczne i periodontologiczne dla lekarzy na różnych poziomach zaawansowania

2. Konsultacje specjalistów.

Kluczowym etapem w leczeniu jest zrozumienie potrzeb Pacjenta i przedstawienie realnych rozwiązań problemów, z jakimi się do nas zwraca. Specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej i lekarze stomatolodzy pracujący w Astra Dent poznają oczekiwania Pacjenta podczas konsultacji, pogłębiają badanie stanu jamy ustnej o diagnostykę radiologiczną, a w efekcie na koniec przedstawiają i omawiają możliwości leczenia. Specjalista ortodonta zajmuje się leczeniem wad zgryzu i uzyskaniem pięknego uśmiechu.

3. Estetyka uśmiechu.

Wszystkie działania podjęte w naszej praktyce mają na celu uzyskanie pięknego uśmiechu i to jest naszym priorytetem. Zarówno małe wypełnienia, wieloetapowe zabiegi, jak i duże prace protetyczne wykonywane są ze starannością i w porozumieniu z pacjentem. Laboratorium protetyczne mieści się pod tym samym adresem, dzięki czemu nasze korony, mosty i prace na implantach są dopasowywane do potrzeb w sposób komfortowy dla Pacjenta a osiągnięte efekty bliskie ideału czyli naturalnego zęba.

4. Kompleksowe podejście do leczenia.

Proponujemy kompleksowe leczenie jamy ustnej – mamy wiedzę i sprzęt, który pozwala na wszechstronną pomoc w problemach jamy ustnej. Nie skupiamy się na jednym zębie, raczej widzimy go jako część całości jamy ustnej.

5. Kompleksowa diagnostyka radiologiczna.

Dzięki zlokalizowaniu Pracowni Tomografii Komputerowej w Astra Dent odnosisz trzy korzyści: badanie wykoanne jest na miejscu, dobieramy odpowiednie badanie do rodzaju schorzenia (począwszy od małego zdjęcia jednego zęba aż do tomografii komputerowej całej szczęki i żuchwy), a w razie pojawienia się trudności w interpretacji obrazu specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej jest na miejscu.

6. Laboratorium protetyczne na miejscu.

Dbamy o Twój czas – gabinety lekarskie i laboratorium protetyczne zlokalizowane są pod tym samym adresem. Małe poprawki są robione na miejscu bez potrzeby ponownego przyjazdu na wizytę.

7. Szybki dojazd.

Jesteśmy zlokalizowani przy Drogowej Trasie Średnicowej – łączy ona wiele miast Aglomeracji Śląskiej. Ma ona ekspresowe połączenie z autostradą A4. Obie trasy pozwalają w sposób szybkie i bezkolizyjne dotarcie do nas.

8. Korzystna lokalizacja.

Lokalizacja Astra Dent to nie tylko sąsiedztwo nowego Muzeum Śląskiego, siedziby NOSPR-u, Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego czy Uniwersytetu Ekonomicznego. To także hotele: 4-gwiazdkowy Novotel lub ekonomiczny Etap Hotel zlokalizowane w pobliżu Astra Dent, 5-minutowy spacer i już jesteś w praktyce. Od katowickiego „Spodka” dzieli nas dystans zaledwie 1 km. Z łatwością do nas dotrzesz!

9. Elastyczny sposób finansowania.

Masz możliwość płatności gotówką, kartą albo skorzystania z systemu ratalnego MediRaty. Nie musisz posiadać pełnej kwoty na leczenie w momencie rozpoczęcia terapii.

10. Gwarancja na wykonane usługi.

Prace wykonane w Astra Dent objęte są gwarancją zależnie od wykonanej usługi – aż do możliwości skorzystania z bezterminowej gwarancji przy leczeniu implantologicznym.